Δυάδα από Βραζιλία

Καλημέρα! Το αποψινό πρόγραμμα δεν προσφέρεται ιδιαίτερα για στοιχηματισμό. Υπάρχει εμβόλιμη αγωνιστική στην Α' κατηγορία της Βραζιλίας. Η Μποταφόγκο βρίσκεται σε καλή κατάσταση και είναι το φαβορί απέναντι στην Σαπεκοένσε. Άτυχη την περασμένη βδομάδα, καθώς δέχτηκε δύο τέρματα στις καθυστερήσεις. Ηττήθηκε με 2-3 από την Βιτόρια Μπαϊα. Δεν αλλάζει κάτι, όσον αφορά την εικόνα που δείχνει τους τελευταίους μήνες. "Κυνηγάει" την είσοδο στην τετράδα, που οδηγεί στο Κόπα Λιμπερταδόρες. Οι φιλοξενούμενοι συνεχίζουν να έχουν πρόβλημα στο γκολ. Παρόλ' αυτά βελτίωσαν την αμυντική τους παρουσία. Εκτός έδρας δεν πείθουν. Ο άσος στο 1,70 αποτελεί ευκαιρία και αξίζει…

Λίγο αργότερα, η Γκρέμιο φιλοξενεί στο "Αρένα Ντο Γκρέμιο" την φορμαρισμένη Κρουζεϊρο. Χαμηλό το 1,85, καθώς τα αποτελέσματα, άλλο δείχνουν. Η νίκη κόντρα στην Φλουμινένσε, περνάει στο..απυρόβλητο, επειδή είχε πολλές απουσίες. Η Κρουζεϊρο έχει να ηττηθεί από το καλοκαίρι. Κατέκτησε το κύπελλο, εξασφαλίζοντας έτσι θέση στο Λιμπερταδόρες. Περίμενα πιο ισορροπημένο το σετ αποδόσεων. Διπλό για όποιον επιθυμεί να ρισκάρει, εμείς θα πορευτούμε με την διπλή ευκαιρία στο 1,65!